Víťazná séria pokračuje !
Publikované: 25.03.2018 13:35:02

Rytieri dosiahli 14. víťazstvo v rade a sú na čele tabuľky bez prehry.

obr_Víťazná séria pokračuje !

V sobotu pokračovala súťaž starších mini žiakov predposledným dvojkolom. Naši „rytieri“ privítali na domácej palubovke svojho priameho rivala v boji o prvé miesto tabuľky- mužstvo ABOVIA KOŠICE.

Naše mužstvo nastupovalo do zápasov s cieľom natiahnuť víťaznú sériu na 14 zápasov. Prvý zápas bol veľmi vyrovnaný a “každý chvíľu ťahal pílku“.  Úvod zápasu patril nášmu mužstvu. Prvú štvrtinu sme vyhrali v pomere 19:12. Druhá štvrtina už patrila nášmu súperovi, ktorý otočil opraty zápasu na svoju stranu a túto časť zápasu vyhral v pomere 12:4 a po prvom polčase viedol 24:23. Priebeh druhého polčasu bol taktiež vyrovnaný o čom nasvedčujú výsledky  tretej a štvrtej štvrtiny – 11:12 a 17:15... Po vyrovnanom priebehu zápasu sa nebolo čomu čudovať, že zápas sa skončil po riadnom hracom čase 51:51 a nasledovalo predĺženie. V dvojminútovom predĺžení to bolo viac-menej o šťastí, ktoré stalo na našej strane a zápas sme dotiahli do víťazného konca...Šťastná trinástka - 13. víťazstvo v rade.

Druhý zápas už nebol taký vyrovnaný. Súpera nalomila prehra po predĺžení. Nášmu mužstvu vyšiel úvod prvej štvrtiny, po ktorej na tabuli svietil stav 15:2 a od tohto času sme si od súpera udržiavali odstup a zápas sme doviedli do pohodového víťazstva. V tomto druhom zápase “zabrali aj chlapci z lavičky“ a svojimi výkonmi poniektorí príjemne prekvapili trénerov.

Víťazná séria sa natiahla na 14 zápasov... súťaž bude pokračovať posledným dvojkolom v ktorom sa predstavíme na palubovke Spišskej Novej Vsi.