Spokojnosť s výhrami, nespokojnosť s výkonom
Publikované: 12.03.2018 06:03:45

Už len krok od postupu na MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA...

obr_Spokojnosť s výhrami, nespokojnosť s výkonom

Spokojnosť s výhrami, nespokojnosť s výkonom.

V nedeľu pokračovala súťaž starších mini žiakov ďalším kolom. Rytieri odohrali súťažne dvojstretnutie na palubovke BKM ISKRA POPRAD a do zápasov išli s cieľom pripísať si na svoje konto ďalšie dve výhry a potvrdiť, tak svoju doterajšiu neporaziteľnosť v doterajšom priebehu súťaže a urobiť tak ďalší krok k postupu na finálový turnaj MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA.     Chlapci si na svoje konto pripísali síce ďalšie dve výhry, ale svojimi výkonmi veľmi nepresvedčili.

IMG_0744.JPG     V priebehu prvého zápasu sme celý zápas ťahali za kratší koniec  a súper spod TATIER bol lepším mužstvom a nebol ďaleko od toho, aby nám pripravil prvú prehru v súťaži.  Do poslednej  štvrtiny išiel náš súper za stavu 27:21 a odpor súpera sme zlomili až v posledných dvoch minútach zápasu, keď bol stav 29:29.

Začiatok druhého zápasu a priebeh prvej štvrtiny bol z našej strany katastrofálny! Stav 10:2 na ukazovateli skóre neveštil nič dobrého. Našťastie naša druhá päťka zabrala naplno a „prevalcovala“ súpera v pomere 26:4  a druhý polčas sme si už stretnutie doviedli do pohodového víťazného konca. IMG_0748.JPG

Ak chlapci nezlepšia svoje výkony, tak o dva týždne  na domácej palubovke proti ABOVII KOŠICE už takýto výkon pravdepodobne na víťazstva stačiť nebude...Ďalším veľkým negatívom je DISCIPLÍNA, nie len herná, ale žiaľ aj správanie niektorých jednotlivcov na ktorom budeme musieť popracovať, aby sme mohli vytvoriť dobrý kolektív...

1.zápas:

BKM ISKRA POPRAD – BARDEJOVSKÍ RYTIERI  31:37  ( 17:12 )

Štvrtiny : 4:5 , 13:7, 10:9, 4:16

2.zápas:

BKM ISKRA POPRAD – BARDEJOVSKÍ RYTIERI 26:45 ( 14:28 )

Štvrtiny: 10:2 , 4:26, 4:14, 8:3

IMG_0754.JPG

Albumy k článku

BKM ISKRA POPRAD - BARDEJOVSKÍ RYTIERI

Starší mini žiaci síce dvakrát na palubovke ISKRY POPRAD vyhrali no herne nepresvedčili...